Objavte tajomstvo trvalo štíhlej postavy

Aj vy ste si prečítali množstvo odborných publikácií, príspevkov či rád o tom, ako sa zbaviť tukových vankúšikov, no ucelenú odpoveď ste nenašli?

Snažíte sa roky prísť na to, ako skoncovať so svojou závislosťou na sladkom a stále ste neprišli na to, prečo máte takú potrebu maškrtiť?

Aj vám doteraz nikto jednoznačne nevysvetlil, ktorým cvikom sa treba venovať, aby sa vám darilo zhadzovať kilogramy?

Ak ste si aspoň na jednu otázku odpovedali kladne, tak verte, že prelúskaním tejto knihy získate jednoduché vysvetlenie na všetky vaše otázky.

Predstavte si ...

 Je leto a vy sa prechádzate po pláži bez hanbenia sa a s pocitom hrdosti na seba. Opäť môžete tráviť čas s rodinou na túrach bez toho, aby na Vás stále museli čakať.

Už nepotrebujete stále nové a nové oblečenie, ba naopak objavujete pohodlnosť toho staršieho. Môžete sa smelo zohnúť a dokonca vydržíte stáť aj na jednej nohe.

Vrátila sa vám radosť z pohybu a cvičenie sa stalo neodeliteľnou súčasťou vášho života. Užívate si každý deň v zdraví a plní energie.

Poznámka: To nemusí byť fikcia, to môže byť pravda už o niekoľko mesiacov po aplikovaní poznatkov z knihy Tajomstvo trvalo štíhlej postavy.

Viem, ako vám je

Počas štúdia na strednej škole som sa dopracoval k 20 kg nadváhy. Pritom mojím snom bolo ísť študovať na fakultu športu.
Mal som ale nadváhu, nevládal som behať. Tento sen sa mi teda nepodarilo splniť.
Rozhodne som sa ale nemienil zmieriť so svojím výzorom a aktuálnou kondíciou. Našiel som si trénerku, ktorá mi pomohla schudnúť 12 kg. Ďalší tréner ma dokonca pripravil na moju prvú súťaž v kulturistike.

Od svojich 19 do 25 rokov som každý rok počas súťaženia priberal a chudol zhruba 20 kg. Darilo sa mi chvíľu vyzerať výborne a potom dlhšie obdobie zle. Celé dni sa točili okolo množstva jedla, ktoré som jedol, doplnkov výživy (tých bolo naozaj veľa) a cvičenia. Bralo mi to veľa energie, často som bol
unavený, počas diéty nervózny.


Po skončení vysokej školy som sa rozhodol naplno začať živiť ako tréner.

Rozhodol som sa tiež začať študovať aj iné výživové a pohybové smery. Smery, ktoré hlásali voľnosť od jedla, silný imunitný systém a pohyb ako radosť.


Počas viac ako 10 rokov som našiel svoju cestu, svoj systém, ktorý sa ale stále vyvíja a mení tak, ako sa vyvíja a mení môj život.
Snažím sa o čo najlepšie fungovanie svojho tela a života.

Moji klienti majú to šťastie, že nemusia experimentovať ako ja, lebo im svoje skúsenosti rád odovzdávam. S takou intenzitou, s akou o to prejavia záujem.

Viac o mne a mojich skúsenostiach s priberaním a chudnutím si prečítate v knihe.

Čo získate kúpou knihy

Ako vám môže pomôcť kniha? 

Chuť na sladké pod kontrolou

Naučíte sa, ako dostať pod kontrolu chute na sladké aj svoje jedenie.

Efektívna úprava stravy a pohybu

Získate spôsob ako upraviť svoju stravu a začať cvičiť tak, aby to bolo efektívne, ale zároveň zvládnuteľné.

Zmena pohľadu na seba

Naučí vás zmeniť svoj pohľad na samého seba, na svoje doterajšie neúspechy a zlyhania na ceste za štíhlou postavou.

Inšpirácia príbehmi

Ziskate inšpiráciu pre svoje snaženie schudnúť a udržať si svoju postavu po akej túžite.

Teraz je ČAS

pre nový začiatok!

O autorovi

Radoslav Cabúk

Profesionálny a certifikovaný tréner. Už vyše 10 rokov sa venuje osobnému fitnes trénerstvu a výživovému poradenstvu.

 

Je autorom množstva článkov a videí na tému cvičenie a strava, ktoré boli uverejnené vo viacerých slovenských médiách. 


Je spoluautorom niekoľkých kuchárskych kníh. 


Vytvoril niekoľko online programov na chudnutie. 


Účinkoval viackrát v obľúbenej relácii Dámsky klub vo verejnoprávnej televízii, má pravidelnú rubriku v komerčnom lokálnom rádiu.

Radoslav Cabúk, osobný fitness tréner a výživový poradca

Povedali o knihe

-Rasťo Babej

Je pravda, že som veľa kníh neprečítal, ale táto ma veľmi zaujala. Je ťažké dostať sa do myslenia a uvažovania človeka ktorý chce urobiť so sebou zmenu. Pochopiť čo prežíva, aké myšlienky mu prúdia v hlave, keď je hladný, unavený a ešte musí cvičiť , lebo on chce. To všetko dokázal Rado za svojej praxe pochopiť. Nastaviť klientom myšlienky v hlave tak ako to sami potrebujú pre svoje dobro. To všetko sa podarilo skĺbiť aj v tejto jedinečnej knihe. Začať sa musí z hora od hlavy. Kúpou tejto knihy urobíte prvý krok k Vášmu úspechu. Už len vydržať a nevzdať to.

-Gabriela Kleinová

Kniha je triezvym a zároveň veľmi ľudským návodom na systematickú prácu na kondícii pre každého, kto sa už viackrát pokúsil popracovať na postave a zároveň viackrát narazil na také či onaké prekážky v dosiahnutí vytúženého cieľa. Čítanie, ktoré určite posunie všetkých váhajúcich i odhodlaných a pomôže im v presvedčení, že netreba byť hrdinom a čakať na uznanie sveta. Úplne stačí zadosťučinenie z toho, čo dokážeme vlastnou disciplínou a vďaka správnemu usmerneniu, ktoré v knihe nájdeme.

Kúpou knihy získate tiež

BONUS #1

Online kurz - Najúčinnejšie cviky na posilnenie celého tela v hodnote 29 €.

BONUS #2

40 % zľava na online kurz chudnutia Zmena je možná.

BONUS #3

40 % zľava na online kurz Chudnutie s diastázou.

Vyberte si verziu knihy

Ebook

12.90

Čo získate:

 • Ebook Tajomstvo trvalo štíhlej postavy
 • Kurz Najúčinnejšie cviky na posilnenie celého tela
 • 40 % zľava na kurz Zmena je možná
 • 40 % zľava na kurz Chudnutie s diastázou

Kniha

17.90

Čo získate:

 • Knihu Tajomstvo trvalo štíhlej postavy
 • Kurz Najúčinnejšie cviky na posilnenie celého tela
 • 40 % zľava na kurz Zmena je možná
 • 40 % zľava na kurz Chudnutie s diastázou

Kniha + Ebook

17.90

Čo získate:

 • Kniha Tajomstvo trvalo štíhlej postavy
 • Ebook Tajomstvo trvalo štíhlej postavy
 • Kurz Najúčinnejšie cviky na posilnenie celého tela
 • 40 % zľava na kurz Zmena je možná
 • 40 % zľava na kurz Chudnutie s diastázou

V knihe tiež nájdete rady týchto odborníkov


Odborník na výživu a funkčný pohyb. Pritom jeho prístup ku klientom zahŕňa aj psychickú stránku. Poradenskou činnosťou sa zaoberá od roku 2006 a väčšina jeho klientov boli aj sú ženy. Ich unikátny pohľad na svet si žiada iný prístup, na ktorý sa v mnohých prípadoch zabúda.

Vlado Zlatoš

výživa a funkčný pohyb

Prináša ľuďom aktuálne poznatky z vedy cez koncept biohackingu. Biohacking je systém, ktorým človek ovplyvňuje svoje vnútorné prostredie. Cieľom je byť v živote zdravý a mať veľa energie. Vďaka tomu môžete realizovať svoj potenciál. Zakladateľ projektu funkčných potravín.

Dušan Plichta

Funkčné potraviny

Je motivátor a poradca (kouč) zameraný na vzdelávanie, motiváciu a školenie ľudí. Sám musel prekonať množstvo prekážok, vzostupov a pádov, kým dosiahol svoj úspech. Teraz je úspešný podnikateľ a investor, ktorý dnes spoluvlastní viac ako 50 firiem v štyroch krajinách.

Peter Krištofovič

motivátor a kouč

Venuje sa zdravému životné štýlu. Jej hlavnou prioritou je tvárová gymnastika. Jej cvičením znížite účinok starnutia, únavy a stresu na tvár. S tvárou súvisí aj starostlivosť o pokožku. Bola cvičiteľkou skupinových cvičení Body styling. Je ukážkou, že aj v 47 rokoch môžete byť štíhli a vyzerať výborne.

Iveta Štecová

tvárová gymnastika

Expertka na prácu s telom a mysľou. Dlhodobo sa venuje téme emočného tuku. Pomáha ženám cítiť sa sebavedomo a spokojne vo svojom tele i vo svojich emóciách.

Martina Kulichová

expert na emočný tuk

Inštruktor metódy Wim Hof, ktorý pomocou chladu, dýchacích cvičení a vedomého prístupu pomáha ľuďom prekonať strach a ďalšie formy utrpenia. Táto metóda vám okrem zlepšenia imunitného systému a fungovania celého tela, dokáže pomôcť zbaviť sa závislostí, vnútorných konfliktov, pocitu viny, túžby a strachu. Ide o pomocné nástroje na ceste k harmónií žitia.

Martin Thám

inštruktor otužovania

Stojí za projektom Som Idealista, ktorý pomocou výrokov a citátov pomáha ľuďom zlepšovať kvalitu ich života. Láska, pravdivosť, sebaistota a tvorenie sú ich hlavnými hodnotami. Sama už od detstva trpela nadváhou. Bojovala s ňou až do vysokej školy, kedy sa jej podarilo odblokovať svoje myslenie a schudnúť. 

Ivet Tomášková

idealistka

Táto kniha je pre vás
 • Ak sa neustále snažíte schudnúť, ale pravidelne zlyhávate, nedokážete zvládnuť úpravu stravy alebo cvičenie, ktoré ste si zvolili
 • Ak ste boli zástancovia diét, ale za tie roky ste prišli na to, že to nie je tá správna cesta
 • Ak chce zlepšiť svoju postavu, schudnúť, ale na trvalo, nie len na krátky čas
 • Ak máte stále chuť na sladké, neviete ovládať svoje jedenie a chcete zmenu
 • Ak cvičíte, zdravo sa stravujete, ale aj tak výsledky neprichádzajú
 • Ak chcete začať na sebe pracovať, získať krajšiu postavu, ale potrebujete motiváciu
 • Ak sa neviete zorientovať v informačnom chause a hľadáte jasné, jednoducho podané informácie o tom ako cvičiť, stravovať sa a nastaviť si svoje myslenie, aby ste získali krajšiu postavu a lepší život
 • Ak ste zástancom zdravého životného štýlu a hľadáte nové informácie a inšpiráciu
 • Ak chcete začať cvičiť, ale neviete ktoré cvičenia sú pre vás vhodné
Táto kniha nie je pre vás
 • Ak ste zástancovia rýchlych diét a hľadáte ďalšiu diétu
 • Ak ste spokojná(ý) so svojou postavou, pravidelne cvičíte, zdravo sa stravujete a nepotrebujete nič zmeniť
 • Ak chcete len rýchlo schudnúť a nezaujíma vás čo bude ďalej
 • Ak nechcete na sebe pracovať a byť lepšími
profile-pic

Táto kniha by mala mať miesto v každej domácnosti

Gladys Čakanová - Cytogenetička

Kníh a informácií o chudnutí je na trhu veľa, nedajte sa však pomýliť názvom. Nie je to len kniha o chudnutí. Je to komplexný pohľad na človeka, jeho psychiku, výživu cvičenie, životný štýl a samozrejme aj formovanie postavy. Všetko v kocke. Nie je to veľmi zdĺhavé. Jednotlivé kapitoly sú doplnené o zaujímavosti úspešných ľudí, ktorí niečo v živote dosiahli. Pre mňa zaujímavých možno aj pre to, že sama som bola u viacerých z nich na kurze. Kniha je pútavá, dobre sa číta, pretože je popretkávaná skutočnými príbehmi a skúsenosťami. Táto kniha by mala mať miesto v každej domácnosti hneď, ako skončí etapa detstva a čítanie rozprávok.

Tak už nerolujte a choďte do akcie

Áno, prestaňte rolovať a vymýšľať dôvody, prečo nezískať túto knihu. Ak ste na tejto stránke, znamená to, že máte potrebu zmeniť svoj zabehaný život, ktorý vás priviedol až sem.

Teraz je ten najlepší čas objednať si knihu a začať meniť svoj život. 

Vyberte si verziu knihy

Ebook

12.90

Čo získate:

 • Ebook Tajomstvo trvalo štíhlej postavy
 • Kurz Najúčinnejšie cviky na posilnenie celého tela
 • 40 % zľava na kurz Zmena je možná
 • 40 % zľava na kurz Chudnutie s diastázou

Kniha

17.90

Čo získate:

 • Knihu Tajomstvo trvalo štíhlej postavy
 • Kurz Najúčinnejšie cviky na posilnenie celého tela
 • 40 % zľava na kurz Zmena je možná
 • 40 % zľava na kurz Chudnutie s diastázou

Kniha + Ebook

17.90

Čo získate:

 • Kniha Tajomstvo trvalo štíhlej postavy
 • Ebook Tajomstvo trvalo štíhlej postavy
 • Kurz Najúčinnejšie cviky na posilnenie celého tela
 • 40 % zľava na kurz Zmena je možná
 • 40 % zľava na kurz Chudnutie s diastázou

>