Nechcete už čakať? Začíname s online kurzom Chudnutie s diastázou.  

Schudnete a zlepšíte svoju diastázu.

Nutný krok pre zlepšenie diastázy

Ak chcete zlepšiť svoju diastázu, potrebujete mať na bruchu minimálne množstvo tuku. Najprv potrebujete schudnúť, ale tak, aby ste si nezhoršili diastázu. Kurz Chudnutie s diastázou vám pomôže schudnúť. Pokiaľ budete dôsledne dodržiavať pokyny v kurze, zmenší sa vám aj rozostup medzi brušnými stenami.

Všetky cviky v kurze sú navrhnuté tak, aby pomáhali pri chudnutí, spevnení postavy a neškodili svalom, ktoré sú postihnuté diastázou.Nechajte sa viesť odborníkom.

Čo získate registráciou do tohto kurzu

Štíhlejšiu postavu s menším množstvom podkožného aj viscerálneho tuku

Úpravou vášho stravovania a cvičením sa vám podarí znížiť množstvo vášho podkožného tuku. Zároveň sa zníži aj množstvo viscerálneho (vnútro-brušného tuku), ktorý obklopuje vnútorné orgány a tlačí na brušnú stenu.

Zlepšíte si dýchanie

Často krát plytké dýchanie, pri ktorom sa zapája viac brucho ako bránica nám spôsobuje oslabenú brušnú stenu. V kurze sa naučíte základy správneho dýchania, ktoré budete používať nie len pri cvičení, ale aj v bežnom živote.

Pevnejšiu postavu, najmä zadok a chrbát

Znížite množstvo tuku na tele. Zároveň cvičením aj posilníte svaly celého tela. Vďaka tomu bude vaše telo vyzerať pevnejšie a štíhlejšie. V kurze sa budete zameriavať najmä na posilnenie zadku a chrbta. Dosiahnete pevnejší, ale aj funkčnejší zadok. Zapracujete na vašom chrbte, najmä lopatkách. To vám pomôže k správnemu držaniu tela.

Viac energie a lepší pocit zo seba a svojej postavy

Zlepšenie kondície, dýchania a životosprávy vám dodá viac energie. Budete viac vládať, budete menej unavená (unavený). Stihnete viac vecí za deň ako teraz. Štíhlejšia a pevnejšia postava vám dodá lepší pocit zo seba. Budete sa cítiť sebavedomejšie a spokojnejšie. Budete viac žiariť, a to oceníte nie len vy, ale aj vaše okolie.

Povedali o cvičení

Diastáza sa zmiernila a bolesti chrbta ustúpili

Po mesiaci cvičenia už nevyzerám ako tehotná, spevnilo sa mi brucho a bolesti chrbta úplne zmizli. Schudla som 3 kilá a 4 cm v páse. Teraz mám viac energie a chuti do života.

Zuzana Šarafínová

Materská dovolenka

Keď si niečo vezme do hlavy, nezastaví sa, kým to nedosiahne

Cvičenie s Radom Cabúkom mi prinieslo viac energie, úbytok na váhe, zväčšovanie svalovej hmoty, obnovenie stratenej viery vo vlastné schopnosti a motiváciu, že spoločne dosiahneme môj vytúžený cieľ.

Viktória Bodnárová

Materská dovolenka

Po pôrode mi ostali nejaké tie kilá naviac

Tréningami s Radom mi telo „spevnelo", cítim sa fajn a mám o 10 kíl menej. Môžem hravo zdvihnúť malého synčeka bez toho, aby som pociťovala slabosť a bolesť v ramenách a chrbtici.

Natália Kožárová

Administratíva

Stručný obsah kurzu

Kurz je veľmi obsiahly, špeciálne zameraný na chudnutie pri diastáze, alebo ak z iných dôvodov nemôžete veľmi namáhať brucho.

1

Modul 1: Na začiatku

Dozviete sa základné informácie ako postupovať v kurze. Získate návod, čo urobiť ešte pred začiatkom cvičenia a tiež sa dozviete, prečo je to dôležité. 

2

Modul 2: Strava

Tento modul obsahuje 3 kapitoly:

Kapitola 1 - Teoretická časť

V tejto kapitole sa dozviete to najnutnejšie, čo by ste mali vedieť o stravovaní. Zistíte aké potraviny si vyberať a ako ich kombinovať do jednotlivých jedál dňa. Dozviete sa, kde sa pri chudnutí robia najčastejšie chyby a ako sa im vyhnúť. Aké problémy môžu nastať pri chudnutí. Na čo si dať pozor pri výbere potravín. Táto kapitola obsahuje 12 lekcií.

Kapitola 2 - Praktická časť

V tejto kapitole pôjdeme na nákup. Nakúpime si základne potraviny v nákupných domoch Billa a Lidl. Ukážeme si, ktoré potraviny si vyberať a prečo. Navaríme si konkrétne jedlá z jedálnička, aby ste mali reálnu predstavu, ako by mal vyzerať taký správny deň. Porovnáme si tieto jedlá s potravinami, ktoré nás často privádzajú k nadváhe. Kapitola obsahuje 4 lekcie.

Kapitola 3 - Stravovací manuál

Tu nájdete zoznam potravín, ktoré chceme používať. Získate tiež konkrétny jedálniček na 7 dní aj s receptami a fotkami jedál. Kapitola má 2 lekcie.

3

Modul 3: Cvičenie

V rámci cvičenia sa v prvom rade naučíte ako správne dýchať, pracovať s panvou a bedrami počas cvičenia. Naučíte sa rozcvičiť pred tréningom a uvoľniť sa po tréningu.

Cvičenie je rozdelené na 6 úrovni podľa obtiažnosti a celé trvá minimálne 12 týždňov. V každej úrovni nájde štandardne 2 typy tréningu, ktoré cvičíte 2 týždne. Úroveň sa postupne zvyšuje. V cvičení sa kladie dôraz najmä na správne dýchanie a prevedenie jednotlivých cvikov.

Ku každej úrovni máte videá s detailne rozobratou technikou jednotlivých cvikov. Cvičenia sa zameriavajú najmä na podporu kondície, posilnenie horných a dolných končatín, zadku a lopatiek.

Cieľom je hýbať sa, spáliť čo najviac kalórií s dôrazom na správne dýchanie. Posilniť celé telo, najmä lopatky a sedacie svaly. Rozhýbať stuhnuté a skrátené svaly. Získať základnú pohybovú gramotnosť.


Je to veľmi rozsiahly modul, ktorý obsahuje 19 kapitol a v nich je 72 lekcií.

4

Modul 4: Bonusy

Obsah bonusov je prekvapením pre účastníkov kurzu. Získate tam rôzny ďalší hodnotný obsah a možno aj ...

O autorovi kurzu

Radoslav Cabúk

Osobný tréner a výživový poradca. Špecializuje sa na zdravé a udržateľné chudnutie a zdravý životný štýl. Pomohol už stovkám ľudí schudnúť, posilniť svoju postavu a získať kondíciu.

Je tiež autorom online kurzov Zmena je možná (kurz chudnutia), Funkčné telo a e-booku Ako schudnúť z brucha. O svojich skúsenostiach sa podelil s čitateľmi časopisov Forbes, Sme Žena, Fit štýl a ďalších. Vystupoval tiež v relácii Dámsky klub na STV1. Má svoju pravidelnú reláciu v SKY rádiu pod názvom SKY Fit.

Čo hovoria klienti o autorovi tohto kurzu

Cvičenie potrebujem a cvičenie s Radoslavom si užívam

Vždy som chcel byť najlepší a vyberal si to najlepšie. Preto cvičím s Radoslavom. Vie, čo potrebujem i ako to dosiahnuť, vie motivovať i poradiť. Aj vďaka nemu sa necítim na 50-ku. Je to skutočne len dosť vysoké číslo.

Ľuboš Maník

Podnikateľ

Som rada, že moja voľba padla na Rada Cabúka

Ja som veľmi rada, šťastná a vďačná Radkovi, že sa cítim nabudená, plná energie, o niekoľko kg ľahšia a štíhlejšia nielen v bokoch ale aj v páse. Rada odporúčam nielen mladým ľuďom, ale aj starším, tehotným ženám či ženám po pôrode.

Daniela Vaňová

Administratíva

Po vyskúšaní všetkých diét a metód som oslovila Rada

Po dvoch mesiacoch u Rada som schudla 5 kg a bola som veľmi spokojná. Momentálne som po pôrode a u Rada dávam dokopy svoju postavičku po tehotenstve s mojim synčekom Erikom.

Renáta Muľová

Materská dovolenka

Hodnota tohto kurzu ďaleko prevyšuje jeho cenu

Ak chcete schudnúť, tak jednou z možností je aj vyhľadať si osobného trénera. Ceny za hodinu s trénerom sa pohybujú od 10 € až do 25 €. K tomu štandardne potrebujete zaplatiť aj vstup do fitnes centra.

Za 12 týždňov absolvujete 36 tréningov, ak budete cvičiť 3x do týždňa. To je pri najnižšej cene trénera 360 €. K tomu zaplatíte pri štandardnej cene za vstup do fitnes centra 3 €, ešte 108 €. Celkovo vás bude stáť cvičenie s trénerom 468 € za 12 týždňov, ak si zaplatíte toho najlacnejšieho trénera.

Zároveň si musíte uvedomiť, že väčšina trénerov nevie, čo je diastáza a ako s ňou pracovať. V takomto prípade vám môže cvičenie váš stav ešte zhoršiť. Predstavte si, že obetujete 468 eur a dosiahnete zhoršenie svojho stavu. To by určite nikoho nepotešilo.

Za náš kurz zaplatíte výrazne menej. Zároveň vám garantujeme, že je navrhnutý s prihliadnutím na diastazu. Okrem toho prístup k nemu máte natrvalo. Nie je obmedzený len na 12 týždňov, ale cvičiť môžete ako dlho budete chcieť. Zároveň cviky sú natoľko komplexné a funkčné, že sa ku kurzu môžete vrátiť hocikedy, keď budete mať chuť cvičiť a pracovať na svojej postave.

 

V dnešnej dobe má čas obrovskú cenu, pretože ho máme všetci nedostatok. Obzvlášť v prípade, že ste mamička na materskej dovolenke, ktorá sa stará o svoje bábätko. V tom prípade ste vďačná za každú voľnú chvíľu.

Cestovanie za cvičením často krát zaberá až hodinu času, stráveného presunmi. Ak chcete cvičiť 3 krát do týždňa, sú to 3 hodiny. Tento čas môžete venovať svojej rodine alebo cvičeniu.

Určite oceníte, že náš kurz sme navrhli tak, aby ste ho mohli cvičiť doma. Nepotrebujete nikam chodiť. Iba si zapnete svoj počítač, urobíte si trochu miesta a idete rovno na to.

Postava je pre ženu viac dôležitá ako pre muža. V každom prípade všetci riešime svoju postavu. Chceme sa cítiť vo svojom tele čo najlepšie. Ak vám odstávajúce brucho robí starosti, ak sa vás všetci pýtajú kedy budete rodiť a vy už máte po pôrode, vaše sebavedomie výrazne trpí. Necítite sa dobre vo svojom tele. Nevyžaruje z vás toľko energie ako by mohlo.

Tým, že schudnete, vaše brucho sa zmenší. Myslím si, že priamo úmerne so zmenšujúcim bruchom sa zväčšuje sebavedomie. Cítite sa lepšie. Brucho vám už tak neprekáža a zároveň sa lepšie vojdete do svojho oblečenia. Tento pocit je na nezaplatenie.

Koľko to bude stáť

štandard kurz

Chudnutie s diastázou štandard.247


 • Celoživotný prístup
 • Okamžitý štart
 • Prístup ku všetkým modulom
vip kurz

Chudnutie s diastázou s VIP podporou.


299


 • Celoživotný prístup
 • Okamžitý štart
 • Prístup ku všetkým modulom
 • Ebook Fitness recepty na chudnutie
 • Prístup do privátnej facebook skupiny
 • 30 minútová telefonická konzultácia
 • VIP emailová podpora 7 dní v týždni
štandard kurz

Chudnutie s diastázou štandard 2 x 139 €.

139

 • Celoživotný prístup
 • Okamžitý štart
 • Prístup do všetkých modulov
VIP kurz

Chudnutie s diastázou VIP 2 x 155 €.

155

 • Celoživotný prístup
 • Okamžitý štart
 • Prístup do všetkých modulov
 • Ebook Fitness recepty na chudnutie
 • Prístup do privátnej facebook skupiny
 • 30 minút telefonická konzultácia
 • VIP email podpora 7 dní v týždni

100%

garancia vrátenia peňazí

100% Garancia vrátenia peňazí počas 14-dní

Nemusíte sa ničoho báť. Pokiaľ počas 14 dní od zaplatenia zistíte, že tento kurz nie je pre vás, napíšete nám a my vám vrátime celú zaplatenú čiastku späť

Názory našich ďalších klientov

Rado je moja konečná stanica, ktorú nevymením

Začať cvičiť s Radom bolo rozhodnutie, ktoré neľutujem a ani nikdy neoľutujem! Zmena v myslení nastala hneď po prvom tréningu s Radom. Na každý tréning sa teším, každý tréning je iný. Zmenilo sa moje myslenie, moje telo a jednoducho preciťujem a vychutnávam!

Júlia Kočková

Zdravotná sestra

Rado kladie dôraz na každý detail a vie techniku vysvetliť

Klobúk dole pred Radovým profesionálnym, ale zároveň aj ľudským prístupom. Za jeden jeho tréning som dostala viac ako za cele mesiace u iných trénerov. Rado kladie dôraz na každý detail, vie problematiku vysvetliť tak, aby ju pochopil každý. Zároveň všetko názorne predvedie - čo viac si môže človek od jedného trénera želať. Vidno, že vie o čom hovorí a že tým žije. Je to skutočne PÁN TRÉNER.

Zuzana Nemcová

trénerka skupinových cvičení HIIT

Za 8 mesiacov tréningov s Radom som schudol 21 kg

Získal som opäť radosť pri pohľade do zrkadla, cítim sa omnoho lepšie a sebavedomejšie. Sebavedomie mi pozdvihlo aj získaná kondícia a sila. Rado mi pomohol získať kondíciu a zväčšiť flexibilitu pohybov, keďže som predtým nedokázal spraviť ani drep.

Peter Herdický

Kurzové stávky

FAQ:

Časté otázky 

Môžem cvičiť aj doma?

Aké pomôcky potrebujem?

Koľko trvá cvičenie?

Aká je cena kurzu?

Zvládnem to ak nemám vôbec kondíciu?

Môžem to cvičiť, aj keď mám diastázu a slabé brucho?

Môžem cvičiť, ak mám na bruchu herniu, prietrž?

>