Získaj svoju vytúženú postavu, schudni zdravo a udržateľne v kurze ZMENA JE MOŽNÁ

Naučte sa ako schudnúť aj keď nemáte čas chodiť do fitness centra.

Máte nadváhu a neviete sa zmestiť do svojho obľúbeného oblečenia? 

Nebodaj sa aj trochu hanbíte za svoju postavu, ale neviete ako ju zlepšiť?

Veľmi dobre Vám rozumiem.

Poviem Vám môj príbeh pravidelného priberania a chudnutia počas niekoľkých rokov.

V rámci strednej školy som sa vždy počas školského roka snažil nabrať svalovú hmotu. Informácie som čerpal z časopisov a internetu. Výsledok bol katastrofálny.

Za školský rok som pribral minimálne 10 kg tuku. Následne som sa cez leto snažil svoje telo vyrysovať. Bol som premotivovaný, nemal som mieru. Každý deň som behal a cvičil.

Výsledkom bolo, že som znovu schudol, nie vyrysoval. Svaly som prepálil a začínal som od znova. Takto to išlo celé 4 roky.

Na konci strednej školy som mal nadváhu 20 kg. Bol som veľký, tlstý, bez kondície, neohybný a dosť nemotorný.

Po nástupe na vysokú školu som sa rozhodol pre zmenu. Vyhľadal som odbornú pomoc. Našiel som trénerku, ktorá mi pomohla schudnúť. Inšpiroval ma jej zverenec, ktorému pomohla schudnúť. Podobne ako ja mal nadváhu a podarilo sa mu vyrysovať. 

Povedal som si, že ak to dokázal on, tak to zvládnem aj ja. Následne sa mi podarilo za 5 mesiacov schudnúť 20 kg. Dokonca som sa pripravil aj na svoju prvú súťaž v kulturistike. Neskôr som získal titul vicemajstra Slovenskej republiky v klasickej kulturistike.

Po absolvovaní súťaže, ešte v juniorskej kategórií, som sa rozhodol absolvovať trénersky kurz. Získal som prácu osobného trénera a začal pomáhať ľuďom s chudnutím. Písal sa rok 2009.

V priebehu nasledujúcich 10 rokov som pomohol vyše 500 klientom schudnúť a vyformovať si svoju postavu.

Vytvoril som úspešný koncept, ktorý teraz odovzdávam svojmu tímu 9 trénerov. Spolu sme už pomohli schudnúť a vyformovať si svoju postavu viac ako 1000 spokojným klientom.

Mimochodom, viete, že aj Vaša zmena je možná? 

Teraz sa už nemusíte trápiť ako schudnúť. Už bolo dosť priberania. Je čas definitívne získať postavu svojich snov. Nepotrebujete experimentovať, pomocou môjho úspešného konceptu môžete schudnúť a zmeniť svoj život.

Pripravil som pre Vás kurz Zmena je možná.

Kurz chudnutia ZMENA JE MOŽNÁ

Tento program Vám pomôže schudnúť a získať postavu po akej túžite. Pomôže Vám upraviť si svoju stravu bez diét a hladovania tak, aby ste si vytúženú postavu vedeli aj dlhodobo udržať.
Bez jojo efektu a navždy. Nájdete tam 11 týždňový cvičebný program, ktorý môžete cvičiť priamo vo svojej obývačke. Nemusíte nikam cestovať. Tento program je vytvorený pre ľudí, ktorí chcú cvičiť doma a ušetriť tak kopec času.

Lepší čas nebude! Zaregistrujte sa teraz a zmeňte svoje telo!


Čo získate registráciou do tohto kurzu

Okamžite po zaplatení kurzu získate neobmedzený prístup do kurzu. Môžete cvičiť kedykoľvek a aj, keď sa po rokoch budete chcieť k nemu vrátiť, naše cviky a cvičenie tu bude stále pre vás.

Štíhlu a pevnú postavu

Je pekné mať málo tuku, ale pokiaľ vaša postava nie je pevná, nevyzerá tak dobre. V našom programe spoločne zapracujeme na spevnení celej vašej postavy. Vypracujeme zadok aj ruky. Spevníme stred tela.

S bonusovým kurzom budete mať aj telo bez bolesti.

Znížite množstvo tuku

Podarí sa vám zbaviť tuku v oblasti brucha, zadku a vlastne celej postavy. Komplexným prístupom, kombináciou úpravy stravy, cvičením a aktívnym pohybom dosiahnete zníženie množstva tuku v celom tele. 

Kondíciu

Tréningový program je nastavený tak, aby ho zvládol aj cvičenec bez kondície. Postupne ako budete prechádzať programom vaša kondícia sa bude zlepšovať. Budete sa posúvať do vyšších úrovni kurzu a vaša kondícia bude stále lepšia. Cvičenie, s ktorým ste na začiatku mali problém, bude po niekoľkých týždňoch hračka. Tento dobrý pocit vás bude hnať vpred.

Sebavedomie

Nič nepridá na sebavedomí tak ako štíhla vypracovaná postava, výborná kondícia a pocit ľahkosti. Správnou životosprávou schudnete a zlepší sa aj trávenie. Zbavíte sa nadúvania a iných zažívacích problémov, ktoré ľuďom často znepríjemňujú život. Okrem toho vaša pevná postava vám pridá dobrý pocit zo seba. Vybehnutie po schodoch s úsmevom a ľahkosťou bude samozrejmosťou.

Stručný obsah kurzu

Celý kurz je veľmi obsiahly, obsahuje 3 moduly, 19 kapitol a 99 lekcií.

1

Modul 1: Začiatok

Najprv potrebujete zistiť ako na tom momentálne ste a určiť si, kde sa chcete dostať. Presne na to slúži prvý modul. Zozbierate o sebe potrebné informácie a stanovíte si reálny, ale motivujúci cieľ vášho snaženia.

2

Modul 2: Strava

Úprava stravy je veľmi dôležitá časť. Zároveň práve tu sa robí množstvo chýb, preto sme jej venovali veľa pozornosti, Chceme, aby ste dostali všetky informácie, ktoré vám pomôžu dosiahnuť svoj cieľ. Tento modul sme rozdelili na 3 časti:


Teoretická časť
Dozviete sa základné delenie potravín a aké potraviny si máte vyberať. Na čo si dávať pozor pri výbere a konzumácií potravín. Vysvetlím vám, kde sa robia najčastejšie chyby v stravovaní. Rozoberieme si, ako by mali vyzerať jednotlivé jedlá počas dňa.

Praktická časť
Teória je vždy pekná, ale často je problém ju dať do praxe, preniesť ju do bežného života. Preto je tu praktická časť, kde si ukážeme konkrétne potraviny a už pripravené jedlá. Rozoberieme si konkrétne potraviny, ktoré sú a ktoré nie sú pre vás vhodné. Lepšie raz vidieť, ako 100 x počuť, toto pravidlo jednoznačne platí.

Stravovací manuál
Nakoniec je potrebné, aby ste mali niečo konkrétne v ruke. Návod, ktorý si viete vytlačiť a pracovať s ním. Jedálny lístok s receptami. Práve takýto manuál a jedálny lístok som pre vás pripravil.

3

Modul 3: Cvičenie

Ideme na to, ideme cvičiť. Pripravili sme pre vás tri rôzne úrovne cvičenia. Basic, Medium, Hard. Každá úroveň má svoje cviky, ktoré sú prispôsobené náročnosti úrovne. Náročnosť sa zvyšuje postupne. Okrem toho si viete cvičenie aj upravovať. Každú úroveň so mnou cvičí aj jedna z mojich klientiek, ktoré majú aj kilá navyše. Verím, že vás ich výkon bude motivovať.

Okrem konkrétnych cvičebných programov, som pre vás pripravil aj techniku cvikov, rozcvičenie a strečing. Všetky cviky, ktorých techniku by ste mali poznať máte osobitne na videách. Na cvičenie sa pripravíte rozcvičkou. Pripravil som pre vás aj uvoľnenie po tréningu.

BONUS: Na konci každého modulu sme pre vás natočili rozhovor s dámami, ktoré vás budú cvičením sprevádzať. Vo videu sa s nimi zoznámite a povedia vám svoj príbeh.

4

Modul 4: Bonusy

Ďalší zaujímavý obsah z oblasti cvičenia a zdravého životného štýlu. Napríklad ako správne pracovať s bedrami a ako správne pracovať s panvou.

Bonus

Navyše získate tieto hodnotné bonusy!

Bonus 1
Ako schudnúť z brucha - ebook

Tento ebook v cene 49 € sa zameriava špeciálne na brucho. Cviky v tomto ebooku sú detailne popísané. Obsahujú množstvo detailov, ktoré sa častokrát vôbec nespomínajú a sú nesmierne dôležité pre účinné a bezpečné precvičenie svalov brucha.


Okrem toho sú roztriedené podľa toho, na ktoré svaly sa najmä zameriavajú.
Súčasťou ebooku sú aj video návody techniky cvikov.

Bonus 2
Funkčné telo bez bolesti - kurz

Kurz v cene 99 € obsahuje jednoduché cviky a pohybové rady, ktoré zlepšia fungovanie vášho tela od prstov na nohe až po hlavu.
Cviky sú jednoduché, nenáročné, ale zároveň veľmi efektívne a účinné.
Získate pohybové návyky, vďaka ktorým sa bude cítiť lepšie, funkčnejšie, pevnejšie a sebavedomejšie.
Zlepší sa celkové držanie vášho tela, váš postoj a tým celkový pocit zo seba. Tým dosiahnete väčšiu bezpečnosť a prevenciu pred zranením a bolesťami.

Bonus 3
Fitness recepty na chudnutie

Tento ebook sa predáva v cene 29 €.

Čo v ebooku objavíte?

Zdravé recepty - 39 podrobných zdravých receptov aj s nutričnými hodnotami. Profesionálne spracovanie, profesionálne informácie.

Ako variť zo zdravých surovín.

Veľa sa píše o tom, aký je rafinovaný cukor škodlivý. Nuž ale ako napiecť chutne bez neho? Aj to sa dozviete v ebooku.

Spoznáte nové suroviny.

O autorovi kurzu,
(Radoslav Cabúk)

Osobný tréner a výživový poradca. Špecializuje sa na zdravé a udržateľné chudnutie a zdravý životný štýl. Pomohol už viac ako 500 klientom schudnúť, posilniť svoju postavu a získať kondíciu.

Je tiež autorom online kurzov Zmena je možná, Chudnutie s diastázou a e-booku Ako schudnúť z brucha. O svoje skúsenosti sa podelil s čitateľmi časopisov Forbes, Sme Žena, Fit štýl a ďalších. Vystupoval tiež v relácii Dámsky klub na STV1. Má svoju pravidelnú reláciu v SKY rádiu pod názvom SKY Fit.

Čo hovoria klienti o autorovi kurzu

Pavol Choma

Financie

Podľa mňa je veľmi dôležité cvičiť správne.

Rado Cabúk je tréner, ktorý na sebe neustále pracuje, vzdeláva sa a napreduje. To je pre mňa naozaj dôležité. Vďaka tréningom sa cítim dobre. Zároveň ma to aj veľmi baví.  Preto je potrebné mať pri sebe trénera, ktorý tomu naozaj rozumie, svojou prácou žije a baví ho. Rado je presne takýto tréner a preto ho odporúčam aj Vám.

Dáša Prusáková

Ekonómka

Je to absolútny a pre šport zanietený profesionál.

Hneď po prvom tréningu s Radkom Cabúkom som bola presvedčená, že som si zvolila správne.
Pozná detailne stavbu tela a fungovanie svalov.
Jeho tréningy sú plné dynamiky a vždy pestré. Od mája 2019, čo trénujem pod jeho vedením sa na každý kondičný tréning vždy teším.Je to skvelý tréner, výživový poradca a super človek.

Daniela Vaňová

Administratíva

Som rada, že moja voľba padla na Rada Cabúka

Ja som veľmi rada, šťastná a vďačná Radkovi, že sa cítim nabudená, plná energie, o niekoľko kg ľahšia a štíhlejšia nielen v bokoch ale aj v páse. Rada odporúčam nielen mladým ľuďom, ale aj starším, tehotným ženám či ženám po pôrode.

Hodnota tohto kurzu ďaleko prevyšuje jeho cenu

Len samotné 3 bonusy ku VIP kurzu majú vyššiu hodnotu ako je cena kurzu v špeciálnej akcii.

Ak chcete schudnúť, tak jednou z možností je aj vyhľadať si osobného trénera. Ceny za hodinu s trénerom sa pohybujú od 10 € až do 25 €. K tomu štandardne potrebujete zaplatiť aj vstup do fitnes centra.


Za 11 týždňov absolvujete 33 tréningov, ak budete cvičiť 3x do týždňa. To je pri najnižšej cene trénera 330 €. K tomu zaplatíte pri štandardnej cene za vstup do fitnes centra 3 €, ešte 99 €. Celkovo vás bude stáť cvičenie s trénerom 429 € za 11 týždňov, ak si zaplatíte toho najlacnejšieho trénera.

Za náš kurz zaplatíte výrazne menej. Zároveň vám garantujeme, že je navrhnutý s prihliadnutím na vašu kondíciu. Okrem toho prístup k nemu máte natrvalo. Nie je obmedzený len na 11 týždňov, ale cvičiť môžete ako dlho budete chcieť. Zároveň cviky sú natoľko komplexné a funkčné, že sa ku kurzu môžete vrátiť hocikedy, keď budete mať chuť cvičiť a pracovať na svojej postave.


V dnešnej dobe má čas obrovskú cenu, pretože ho máme všetci nedostatok. Obzvlášť v prípade, že ste mamička na materskej dovolenke, ktorá sa stará o svoje bábätko. V tom prípade ste vďačná za každú voľnú chvíľu.

Cestovanie za cvičením často krát zaberá až hodinu času, stráveného presunmi. Ak chcete cvičiť 3 krát do týždňa, sú to 3 hodiny. Tento čas môžete venovať svojej rodine alebo cvičeniu.

Určite oceníte, že náš kurz sme navrhli tak, aby ste ho mohli cvičiť doma. Nepotrebujete nikam chodiť. Iba si zapnete svoj počítač, urobíte si trochu miesta a idete rovno na to.

Postava je pre ženu viac dôležitá ako pre muža. V každom prípade všetci riešime svoju postavu.

ŠTANDARDNÝ kurz

Získajte postavu po akej túžite.

247

 • Doživotný prístup
 • Okamžitý štart
 • Prístup ku všetkým modulom
VIP kurz

Zmeňte svoju postavu a získajte telo bez bolesti.

347

 • Doživotný prístup
 • Okamžitý štart
 • Prístup ku všetkým modulom
 • 3 bonusy v cene 177 € uvedené vyššie
 • Prístup do súkromnej Facebook skupiny
 • 30 minút telefonická konzultácia
ŠTANDARDNÝ kurz

Získajte postavu po akej túžite.

134

/ x 2

 • Doživotný prístup
 • Okamžitý štart
 • Prístup ku všetkým modulom
vip kurz

Zmeňte svoju postavu a získajte telo bez bolesti.

184

/ x 2

 • Doživotný prístup
 • Okamžitý štart
 • Prístup ku všetkým modulom
 • 3 bonusy v cene 177 € uvedené vyššie
 • Prístup do súkromnej Facebook skupiny
 • 30 minút telefonická konzultácia

100% Garancia vrátenia peňazí počas 14-dní

Neriskujete vôbec nič. Sme si plne vedomí kvality tohto kurzu a preto vám garantujeme vrátenie peňazí v prípade nespokojnosti s kurzom. Ak kedykoľvek počas prvých 14 dní kurzu požiadate o vrátenie peňazí, vrátime vám plnú zaplatenú čiastku. Bez udania dôvodu.
Áno 6 tréningov tak budete mať zdarma. My však vieme, že ak ozaj chcete zmeniť svoju postavu, absolvujete celý kurz a dokážete sebe a svojmu okoliu, že zmena je možná.

Tak už neváhajte! Ak ešte máte pochybnosti, pozrite si, čo hovoria naši klienti o svojich výsledkoch.

Slavomíra Mižačková

Cestovná kancelária

Bolo to moje najlepšie rozhodnutie

Trénera Rada Cabúka som si vybrala na základe referencií, videí kde som pozorovala jeho prácu s klientmi a ich výsledky. Rada považujem za odborníka, rešpektujem ho a vážim si jeho prácu a energiu. Cvičíme spolu 2 roky a ideme ďalej, to vraví za všetko. Ďakujem Rado.

Gabriela Kleinová

Prekladateľka

Sama som nedokázala dosiahnuť progres

Pod vedením Rada, nabral pohyb ten správny smer. Frekvencia cvičenia v kombinácii s premyslenou a prepracovanou koncepciou jednotlivých tréningov priniesli ovocie a po zredukovaní hmotnosti sa pravidelné cvičenie stalo súčasťou života našej rodiny.

Daniela Šimková

Štátna správa

Cvičenie s Radom mi prinieslo víziu do budúcnosti.

Cvičenie s Radoslavom Cabúkom mi prinieslo víziu do budúcnosti. Istotu, že to čo robím, robím správne a má to zmysel. Ak môžem odporúčať tak len odporúčam. Pre tých, ktorí cvičenie zvažujú: určite s tým začnite! Cvičenie je dobré a je nutné ho vykonávať zavčasu. Netreba čakať až na pocit, že musíte so sebou niečo robiť!

Časté otázky

Je tento kurz vhodný aj pre mňa?

Čo ak nemám žiadne skúsenosti s cvičením? 

Môžem pozerať tréningy aj na mobile? 

Aké pomôcky potrebujem pri cvičení?

Ako dlho budem mať prístup ku kurzu? 

Môže využívať kurz celá rodina? 

ŠTANDARDNÝ kurz

Získajte postavu po akej túžite.

247

 • Doživotný prístup
 • Okamžitý štart
 • Prístup ku všetkým modulom
VIP kurz

Zmeňte svoju postavu a získajte telo bez bolesti.

347

 • Doživotný prístup
 • Okamžitý štart
 • Prístup ku všetkým modulom
 • 3 bonusy v cene 177 € uvedené vyššie
 • Prístup do súkromnej Facebook skupiny
 • 30 minút telefonická konzultácia
ŠTANDARDNÝ kurz

Získajte postavu po akej túžite.

134

/ x 2

 • Doživotný prístup
 • Okamžitý štart
 • Prístup ku všetkým modulom
vip kurz

Zmeňte svoju postavu a získajte telo bez bolesti.

184

/ x 2

 • Doživotný prístup
 • Okamžitý štart
 • Prístup ku všetkým modulom
 • 3 bonusy v cene 177 € uvedené vyššie
 • Prístup do súkromnej Facebook skupiny
 • 30 minút telefonická konzultácia

Zmena je možná aj u vás!

Ak chcete zdravo a dlhodobo udržateľne schudnúť, potrebujete upraviť svoj životný štýl. Diéty nefungujú, iba ak s jojo efektom. Je potrebná úprava vášho stravovania, pravidelný pohyb a cvičenie. Pripravil som pre vás program, kde som všetky tieto prvky úspechu zahrnul. Som na tento kurz hrdý. Som presvedčený, že pomôže schudnúť a zmeniť svoj životný štýl aj vám.

Už vyše 1000 klientov absolvovalo môj tréningový koncept a zmenilo si svoj život. Vy môžete byť ďalší. Vaša postava a váš život sa zmení vtedy, ak prestanete otáľať a konečne začnete. Dosť bolo výhovoriek, vstúpte do kurzu a zmeňte svoj život.

Realfit, s.r.o.

>