Čo hovoria o knihe

Niektoré poznatky boli pre mňa nové, niektoré som si len utvrdila. To, čo som nevedela bolo, aký význam a dôležitosť má silový tréning a že všetko začína v hlave, t.j. v správnom nastavení našej mysle. Príspevky významných osobností z oblasti zdravého stravovania a zdravého pohybu knihu veľmi významne obohatili a ja som mala pri čítaní taký zvláštny pocit, že sú to ľudia mne neskutočne blízki, ktorí nahlas hovoria to, čo som si ja myslela. Príbehy a reálne skúsenosti klientov to celé potvrdili. Knihu treba dočítať celú, až vtedy pochopíte jej význam. Žiadne rýchle a jednoduché návody nemajú dlhé trvanie. Vždy je za všetkým kopec práce, práce na sebe samom, na svojom zdokonaľovaní sa a napredovaní. Lebo ako hovorí autor " Cesta je cieľ." a ja dodávam, že "Cestu si treba užívať." Ďakujem autorovi a prajem mu na jeho ceste ešte veľa spokojných klientov.

- iveta kovalčínová

Celý život som blúdila v nekonečnom množstve informácií o zdravom životnom štýle, z ktorých som si nevedela vybrať to, čo je vhodné práve pre mňa, pre moje fyzické a psychické zdravie a celkovo pre môj život. Priznám sa, keď som začala čítať knihu Tajomstvo trvalo štíhlej postavy, myslela som si, že ju po prečítaní založím medzi ostatné knihy v knižnici, ku ktorým sa už zrejme nikdy nevrátim. Mýlila som sa. Kombinácia teoretického základu o strave a cvičení, praktických ilustrovaných ukážok cvikov, rád odborníkov a príbehov „bežných“ ľudí ako som aj ja, ma donútila zamyslieť sa nad tým, ako som k sebe v minulosti pristupovala. Neúspešne som sa hnala za dokonalou postavou bez toho, aby som dbala na svoje zdravie, nehovoriac o tom, že spokojnosť s vlastnou postavou a životom som vtedy nenašla ani vo chvíľach, kedy ma ostatní ľudia videli ako štíhle a šťastné dievča. Kniha Tajomstvo trvalo štíhlej postavy od Radoslava Cabúka ma donútila zamyslieť sa nad viacerými oblasťami života a ukázala mi komplexný základ k tomu, ako žiť zdravý, aktívny a šťastný život.

- jana lukáčová

Kníh a informácií o chudnutí je na trhu veľa, nedajte sa však pomýliť názvom. Nie je to len kniha o chudnutí. Je to komplexný pohľad na človeka, jeho psychiku, výživu cvičenie, životný štýl a samozrejme aj formovanie postavy. Všetko v kocke. Nie je to veľmi zdĺhavé. Jednotlivé kapitoly sú doplnené o zaujímavosti úspešných ľudí, ktorí niečo v živote dosiahli. Pre mňa zaujímavých možno aj pre to, že sama som bola u viacerých z nich na kurze. Kniha je pútavá, dobre sa číta, pretože je popretkávaná skutočnými príbehmi a skúsenosťami. Táto kniha by mala mať miesto v každej domácnosti hneď, ako skončí etapa detstva a čítanie rozprávok.

- gladys čakanová

V tejto knihe sa určite nájde každý. Je písaná veľmi jednoducho a vecne. Sú v nej zahrnuté všetky možné rady ako schudnúť, vysvetlenia, prečo sa Vám to doteraz nepodarilo a čo treba robiť, aby ste schudli a kilá nenabrali späť. A hlavne, aby Vás chudnutie a pohyb bavili a stalo sa to Vašim životným štýlom :). V knihe sa dozviete veľa zaujímavých vecí, ktoré súvisia s chudnutím a ani ste to možno nevedeli. Súčasťou je aj super motivačná záložka, ktorú si môžete čítať dookola a motivuje Vás na Vašej ceste :)....

- simona šuťáková

Neviete ako konečne schudnúť a nepribrať?

Dosť bolo rôznych experimentov. Dokončite nákup knihy a začnite sa riadiť podľa osvedčených postupov.

Moc se mi líbí celý koncept Radoslavovi knihy. Jak už samotný název napovídá, jde do jisté míry o tajemství (které zná každý, ale málokdo si ho opravdu připouští). Každý ví, že ke štíhlé postavě se dopracuje pomocí kvalitní, řekněme zdravé stravy a pohybu. Avšak, zatím ještě málo lidí dnes spojuje velmi silný vliv mysli na celý tento proces proměny. Za vším hledej hlavu, tedy svou mysl. To je právě ono Tajomstvo trvalo štíhlej postavy. Ráďa dal dohromady celý komplex znalostí a informací do této knihy. Tělo pracuje jako celek. A hlava to celé řídí. Do toho připočtěte návyky, vzorce chování, spánek, míru stresu, stravu, vitamíny a minerály, pitný režim, pohyb a cvičení, střevní mikrobiom a máte celé tajemství odhalené. Moc se mi líbí holistický přístup knihy. Něco takového tu bylo potřeba!

- martina kulichová

Mnohé knihy sú zrkadlom a výkladnou skriňou vnútorného bohatstva ľudí, ktorí sa majú o čo so svetom podeliť. Radove fyzické, mentálne i duševné nastavenie je presne také, aké má šancu obohatiť životy tých ľudí, ktorí sú na to pripravení. To, že ich je v našej spoločnosti málo, vôbec nevadí. Múdrosti a pravdy zapísané v tejto knihe si na každého počkajú a budú mu odovzdané vtedy, kedy to najviac potrebuje. Knihu preto odporúčam nie tým, čo radi čítajú užitočné návody, ale tým, ktorí sa nevedia dočkať aplikovať ich v praxi. Iba na tom jedinom záleží priatelia. 

- vlado zlatoš

Rado je pre mňa najunikátnejším fitness trénerom, s akým som sa kedy stretla. Dokonale rozumie tomu, čo bežní ľudia od trénera potrebujú. Skutočne im načúva. Nevnucuje im, aby sa stali kulturistami alebo fitnesskami. Namiesto toho im ukazuje realistický životný štýl, ktorý ich dovedie k fyzickému aj mentálnemu zdraviu v oblasti fitness. Dlhodobo. Teším sa, že tento svoj prístup (overený na stovkách klientov) konečne zhrnul aj do knihy, aby tak z neho mohli profitovať tisíce ľudí, ktorých nestihne osobne odtrénovať. 🙂

Ešte som neprečitala knihu úplne od slova do slova ale prešla som si pomerne veľkú časť a veľmi sa mi páči 🙂. Je to super, že dosť často spomínaš klientov a príklady z praxe. Tak pekne ľudsky jednoducho je to písané.  Myslím, že veľa ľuďom to pomôže získať nový pohľad 😉.

- ivet tomášková

Kniha Tajomstvo trvalo štíhlej postavy obsahuje aktuálne a hlavne komplexné rady o tom, ako zladiť vedecké poznatky s praxou každodenného života. Radoslav zasvätil svoj život štúdiu ľudského tela a mysle pre udržateľné, silné zdravie a dokonca aj nadpriemerný výkon - či už športový, no najmä mentálny. Často treba začať práve od hlavy, a to najmä vedomosťami, výživou a nastavením. Prajem sústredené čítanie, ale hlavne postupnú aplikáciu krokov a návykov do života podľa vlastných predstáv. 

- dušan plichta

získaj knihu a ebook - začni meniť svoj život hneď!

Martin Jedlák

Alena Nagyová

Maroš Fabian

>